Kurumsal

AutoKrAZ Askeri Araçlar

AutoKrAZ Askeri Araçlar

“KrAZ” dünya taşıt sektöründe önemli bir yere sahip olan nadir firmalardandır. Şirket bugüne kadar profilini 1945'ten beri üç kez değiştirdi. Sık sık gerçekleşen organizasyonel değişikliklere rağmen “KrAZ”, dünya pazarına ilk onda kalmayı her zaman başarmıştır.

Bugün “AutoKrAZ” markasıyla 33'den fazla farklı araç üretebilme kapasitesine sahiptir ve Ukrayna otomotiv endüstrisinde ağır kamyonlar sektöründe lider konumundadır.

“KrAZ” dizisi, 33 temel model, yaklaşık 350 versiyon ve iki, üç ve dört akslı konvansiyonel ve kabinli kamyonların 1500'den fazla konfigürasyonunu içerir. Bunlar; damperli kamyonlar, kamyon traktörleri, platform kamyonları, ahşap ve kısa yük kamyonları, özel araçlara, treyler ve yarı römorklara dönüştürmek için kullanılan şasi kabinleridir.

Geçtiğimiz yıllarda Kremenchug Taşıt Fabrikası'ndaki genişlemeyle beraber, şirket 75 ton'a kadar yük taşıma kapasitesine sahip yeni özel ve gelişmiş kabinli araçlar üretmeye başlamıştır.

KrAZ markası adı altında 1959'dan beri 814.000'den fazla araç montaj hattından çıkmıştır. KrAZ kamyonlarının hedef pazarı, temel pazar segmentlerine yöneliktir, bu sektörler; inşaat sektörü, yol endüstrisi ve kamu hizmetleri, madencilik ve kütük sanayi, petrol ve gaz sektörü, silahlı kuvvetler ve afet müdahale birimleridir.

KrAZ kamyonları, günümüzün uluslararası çevre ve güvenlik standartlarını karşılamaktadır. Kalite Yönetim Sistemi ISO / TS 16949: 2009'a göre onaylanmıştır.

“AutoKrAZ”, ihracat satışları% 70'in üzerinde ihracat odaklı bir şirkettir. KrAZ kamyonu, gücü, güvenilirliği ve kolay kullanım ve onarımı sayesinde dünya çapında 70'den fazla ülkede bilinmektedir.

Diğer Projeler